Rastgele Film
Yukarı Çık
FİLM BİLGİLERİ
Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü izle
8

 12989İZLENME

8İMDB

 176 SÜRE

YIL

8/10 1180

Thor 4 izle, 2022 Netflix serinin 4. filmi Thor Aşk ve Gök Gürültüsü filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Thor 4 Love and Thunder izle.

Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü 2022 yapımı aksiyon ve macera türünde 133 dakika uzunluğunda bir filmdir.

Thor 4 filmi konusu: Senarist koltuğunda Taika Waititi, Jennifer Kaytin Robinson gibi isimlerin yer aldığı Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü filminin kadrosunda çok sayıda yetenekli oyuncu rol alıyor. Film, Thor’u bir iç huzur arayışı adına seyahatte göstererek başlar lakin emekliliği Tanrı Kasabı Gorr namıyla bilinen galaktik bir katil tarafından yarıda kesilir. Tehdide karşı koymak için Thor, Kral Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşı Jane Foster’ın desteğine başvurur. Hep beraber Tanrı Kasabı’nın intikamının esrarını ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan ona engel olmak adına için bir galaktik maceraya doğru yola koyulurlar.

Thor serisi isimleri 4. filmi “Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü” filmi fragmanı ve full izleme seçnekleriyle Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p filmi Full HD izleyin. Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü hd film cehennem, film makine ve yabancı dizi farkıyla Full HD izle.

YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler