Google

Ölüm Yarışı 1 izle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle
Maske 2 izle
FİLM BİLGİLERİ
Ölüm Yarışı 1 izle
6.4
Puanla:
                 
5 / 10
1
 • 2021 Ölüm Yarışı 1 izle
 •  1272İZLENME

  6.4İMDB

   105 SÜRE

  YIL

  6.4/10 115

  Ölüm Yarışı 1 izle ⚡ 2008 Netflix yapım Death Race 1 filmi Full HD 720p Türkçe Dublaj ve 1080p Türkçe Altyazılı HD film izle.

  Ölüm Yarışı 1 filmi Yakın zamanda, aşırı sanayileşme, yüksek nüfus artışı ve çılgın tüketim alışkanlıkları yüzünden dünyamız bir çöplük haline gelir ve tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı vardır. Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanmak için bir yol bulmuşlardır; bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölümüne yarıştırmak ve üzerlerinden para kazanmak. Şiddet arzusu taşıyan ve ölümüne dövüş için yarışan bu mahkumların arasında üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames, öldürülemez ünvanıyla yöneticilerin hedefi olmuştur. İki seçeneği vardır: ya işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atıldığı bu yerde kalacak ya da önüne çıkan her mahkumu öldürerek hayatta kalacaktır.Ames’in yarışırken zorunlu olarak kullanması gereken demirden Frankenstein maskesi hazırlanmıştır.

  Ölüm Yarışı 1 Film izleme seçenekleri: Ölüm Yarışı 1 – Death Race 2008 Türkçe Dublajlı izle, Ölüm Yarışı 1 – Death Race 2008 Türkçe Altyazılı izle.

  Ölüm Yarışı 1 izle 2008 yapımı filmi Jet hızında full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe dublaj reklamsız olarak donmadan online izleyin. Death Race 1 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, karakterleri ve yorumları varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

  YORUM YAZ
  FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
  Spoiler